Alberto GUZMAN (1927-2017)
隔断,1967年
焊接的青铜,带有金色的铜锈。
底座上有签名和日期。
Gelast brons met gouden patina.
Gesigneerd en gedateerd op de voet.
15 x 19 x 12 cm
展览/Tentoonstelling:
Alberto Guzman, Galerie Carrefour, Brussels, 1969.
出处/erkomst:
Galerie Carrefour, Brussels.
私人收藏,布鲁塞尔。