MAN RAY (1890-1976) 妇女,约1930年
1981年由米兰的马可尼工作室制作的银质印刷品。
由朱丽叶-曼雷授权的版本。
编号为24/35,并由…
描述

MAN RAY (1890-1976)

妇女,约1930年 1981年由米兰的马可尼工作室制作的银质印刷品。 由朱丽叶-曼雷授权的版本。 编号为24/35,并由朱丽叶-曼雷、保罗-范德拉克什和乔治-马可尼在标签上签名。 Zilveren afdruk gemaakt in 1981 door Studio Marconi in Milaan。 Uitgave geautoriseerd door Juliet Man Ray. Genummerd 24/35 and gesigneerd door Juliet Man Ray, Paolo Vandracsh en Giorgio Marconi op een etiket. 29.7 x 22 cm Provenance/ Herkomst : Galerie Artiscope, Bruxelles. Collection privée / Prive collectie。

101

MAN RAY (1890-1976)

该拍品的拍卖已经结束 查看结果