BRAM BOGART (1921-2012)
Cleopatra, 1957
布面油画和混合技术。
右下方有签名和日期。
背面有签名和标题。
Olieverf en gemengde techniek op doek.
Rechts onderaan gesigneerd and gedateerd.
Achteraan gesigneerd and getiteld.
89 x 73 cm
Provenance / Herkomst/
Galerie Patrick Derom, Bruxelles
Collection privée / Prive collectie