David Hockney (Né en 1937)
Focus Moving, 2018
印在纸上并安装在铝上的摄影图画。
右下方有签名、日期和编号9/25…
描述

David Hockney (Né en 1937)

Focus Moving, 2018 印在纸上并安装在铝上的摄影图画。 右下方有签名、日期和编号9/25。 Foto-grafische tekening afgedrukt op papier gemonteerd op dibond. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 9/25 rechtsonder. 89.5 x 115.5 cm Provenance/Herkomst: Galerie Lelong & CO. 私人收藏,巴黎。 Lot presented by Cornette de Saint Cyr Brussels.

323

David Hockney (Né en 1937)

该拍品的拍卖已经结束 查看结果