David Hockney (Né en 1937)
Focus Moving, 2018
印在纸上并安装在铝上的摄影图画。
右下方有签名、日期和编号9/25。
Foto-grafische tekening afgedrukt op papier gemonteerd op dibond.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 9/25 rechtsonder.
89.5 x 115.5 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Lelong & CO.
私人收藏,巴黎。
Lot presented by Cornette de Saint Cyr Brussels.