FRANCIS ALYS (né en 1959).
Untitled, 1995-99.
描图纸上的四个石墨、拼贴、照片、胶带和水粉系列。
签名和日期。
Serie van vier loodmijnen, collage, fotografie, tape en gouache op calqueerpapier.
Gesigneerd en gedateerd.
23 x 24 cm
23 x 30 cm
28 x 29 cm
28 x 35 cm
出处/Herkomst:
Gallerie Peter Kilchmann, Zurich
CAP Collection, New-York.
Private collection, Belgium.
Lot presented by Cornette de Saint Cyr Brussels.